CO OFERUJEMY?

SPRAWDŹ BENEFITY WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

W Multeneo zajmujemy się nie tylko projektowaniem lokali, ale także specjalizujemy się w ich budowie, wyposażeniu oraz koncepcjach marketingowo-sprzedażowych. Nasz zespół techniczny wybuduje lokal od podstaw lub wyremontuje już istniejący. W ramach naszych usług oferujemy realizację lokalu w modelu Design&Build, który zapewnia inwestorowi wiele benefitów.

DZIAŁAMY W MODELU DESIGN&BUILD

Model Design&Build to coraz mocniej umacniająca się metoda w branży projektowania i wykańczania przestrzeni komercyjnych, w skrócie to trzy razy „O”: oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy i odpowiedzialność. Na czym ona polega? Design&Build to budowa wspólnej platformy dla wszystkich podmiotów zaangażowanych w projekt wykończeniowy czy budowlany, której koordynacją zajmuje się jedna firma. Celem takiego podejścia jest kompleksowe patrzenie na całą inwestycję oraz ograniczanie ryzyka inwestycyjnego na każdym etapie realizacji.

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Powierzenie opieki nad inwestycją marce Multeneo sprawia, że dzięki naszemu doświadczeniu i kompleksowemu planowaniu inwestycji inwestor może przyspieszyć jej realizację, ograniczyć ,,przestoje” oraz zmniejszyć koszty. Jako firma realizująca równolegle wiele projektów mamy lepszą pozycję negocjacyjną oraz kontakty z producentami i dystrybutorami, co przekłada się na lepsze warunki zakupów materiałów dla inwestora.

Nasze kosztorysy budowane w modelu Design&Build są dużo bardziej szczegółowe i bardziej dopasowane do projektu niż klika różnych wycen od poszczególnych wykonawców. Profesjonalna wycena może wyglądać na droższą, choć bardzo często jest najtańsza, ponieważ zawiera wszystkie koszty. Jest to istotny argument, biorąc pod uwagę, że większość inwestorów indywidualnych przeważnie niedoszacowuje kosztów inwestycji, które finalnie okazują się nawet 2-3 krotnie droższe.  

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Stała kontrola nad budową, terminami, wykonawcami, jakością realizowanych prac –  dopięcie inwestycji na tak wielu polach często zabiera bardzo dużo czasu. Przekazanie tych zadań w ręce Multeneo to ogromna oszczędność czasu dla inwestora, a ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie również pewność, że każdy z ten aspektów zostanie profesjonalnie dopracowany.

Ponadto współpraca z Multeneo znacznie przyspiesza realizację inwestycji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stałej współpracy z doświadczonymi podmiotami i wypracowaniu u nich priorytetowej pozycji, jesteśmy w stanie zaplanować optymalną logistykę, produkcję oraz prace ekip wykonawczych, tak, aby uniknąć lub zminimalizować ewentualne przestoje w realizacji inwestycji.

PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Samodzielna realizacja inwestycji wiąże się z podpisaniem kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu umów z wieloma podmiotami (architekt, wykonawcy, itd.), co przekłada się również na rozmycie odpowiedzialności – za każdy element odpowiada inny podmiot. W przypadku wystąpienia problemów następuje zazwyczaj ,,spychanie odpowiedzialności” i jej wyegzekwowanie staje się niezwykle trudne, czasem wręcz niemożliwe.

Natomiast podpisanie jednej umowy na wykonanie całej inwestycji z Multeneo sprawia, że jesteśmy odpowiedzialni za jej wszystkie aspekty, dzięki czemu inwestor egzekwuje wywiązanie się z umowy wyłącznie od jednego podmiotu, na którym spoczywa pełna odpowiedzialność za wszystkie zawarte w umowie szczegóły.

POJEDYNCZE USŁUGI

Nie każda inwestycja lub inwestor wymaga współpracy w modelu Design&Build, dlatego jesteśmy elastyczni i dostarczamy naszym klientom usługi skrojone dokładnie na miarę ich potrzeb. Każda z naszych usług może być realizowana pojedynczo w zależności od wymagań inwestora.

Możemy wyłącznie przygotować projekt lokalu albo tylko wykonać meble na podstawie projektu klienta, czy dostarczyć technologie i urządzenia do lokalu. Niemniej jednak do każdego projektu, mniejszego, czy większego, podchodzimy z taką samą pieczołowitością i zaangażowaniem.

WYBIERZ MULTENEO

Zaopiekujemy się kompleksowo Twoim procesem inwestycyjnym od A do Z, gwarantując najwyższej jakości usługi poparte realizacją ponad 200 lokali handlowych w Polsce i Europie. Możesz również skorzystać z naszych pojedynczych usług – projektu lokalu, wyposażenia sklepu, czy doradztwa technicznego, sprzedażowego i marketingowego. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. gen. Dwernickiego 7/41, 31-530 Kraków

+48 600 077 277, +48 790 690 022

contact@multeneo.com

FORMULARZ KONTAKTOWY