OFERTA

Wkrótce zaprezentujemy tutaj sprawdzone rozwiązania i technologie dla gastronomii. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej bogatej oferty.

KONCEPTY I PROJEKTY

Nasi doświadczeni i kreatywni projektanci wspierają inwestora od momentu stworzenia rzutu lokalu poprzez koncepcję, projekt i wizualizację, aż po jego realizację. Pracując nad projektem dzielą się cennymi wskazówkami, dbają o funkcjonalność, merchandising oraz estetykę lokalu. Ich aranżacje prezentują design na światowym poziomie, zgodny z najnowszymi trendami branżowymi. Zobacz, jak wygląda nasz proces projektowania lokalu.

Sprawdź

URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami mebli, urządzeń chłodniczych oraz sprzętu dedykowanego dla obiektów handlowych, gastronomicznych oraz biurowych w naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości, wyposażenie zaprojektowane przez naszych specjalistów, spełniające, a nawet wyprzedzające wciąż rosnące wymagania branży. Zobacz naszą ofertę mebli, urządzeń i wyposażenia.

Sprawdź

WSPARCIE I DORADZTWO

W Multeneo opiekujemy się klientem na wielu polach. Dzięki dogłębnej znajomości branży, stałym szkoleniom, jesteśmy zawsze na bieżąco z branżowymi badaniami, raportami, trendami. Naszą wiedzą dzielimy się z klientami wspierając ich w rozwoju biznesu. Dysponujemy także zespołem technicznym, który zrealizował już setki projektów i jest gotowy na podjęcie każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Zobacz, jak wspieramy naszych klientów.

Sprawdź

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. gen. Dwernickiego 7/41, 31-530 Kraków

+48 600 077 277, +48 790 690 022

contact@multeneo.com

FORMULARZ KONTAKTOWY