CO OFERUJEMY?

JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ

Meble suche, lady chłodnicze, wyspy na warzywa, oświetlenie, akcesoria – dostęp do 3 zaawansowanych technologicznie stolarni i pracowni technicznych, a także wieloletnia współpraca z czołowymi dostawcami rozwiązań dla lokali handlowych daje nam ogromne zaplecze produkcyjne. Pozwala to nam sprawnie dostarczać meble, urządzenia, systemy o unikalnym wzornictwie, ściśle odpowiadające wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym klientów.

Piekarnia i cukiernia

Oferujemy kompleksowe wyposażenie piekarni/cukierni, jak również meble samoobsługowe oraz technologie gastronomiczne odpowiednie dla każdego lokalu handlowego z działem piekarniczym.

Sprawdź

Wędliny / Mięso / Nabiał

Nasze urządzenia chłodnicze to połączenie nowoczesnego designu oraz najlepszych dostępnych technologii na rynku. Najwyższej jakości markowe podzespoły gwarantują niezawodną pracę przez lata.

Sprawdź

Warzywa i owoce

W naszej ofercie znajdziesz regały suche i chłodnicze  oraz funkcjonalne wyspy, gondole na warzywa i owoce , które dzięki swojej modułowości i funkcjonalności spełnią oczekiwania każdego klienta.

Sprawdź

ALKOHOL I STANOWISKA KASOWE

Nasze regały monopolowe cechuje solidna, wzmocniona konstrukcja i jednocześnie lekki, efektowny wygląd. Natomiast wiele możliwości łączenia elementów stanowisk kasowych sprawia, ze mogą być one swobodnie dopasowane do każdej przestrzeni.

Sprawdź

REGAŁY METALOWE

Uniwersalne regały metalowe, dzięki szerokiej gamie akcesoriów i funkcjonalnym designie stanowią sprawdzone rozwiązanie dla wielu branż.

Sprawdź

GASTRONOMIA

Wspierając otwarcie lokalu gastronomicznego bazujemy na doświadczeniu naszych  projektantów wnętrz oraz wykwalifikowanych technologów, którzy dbają o odpowiedni wystrój i funkcjonalność lokalu.

Sprawdź

OŚWIETLENIE

Inwestycja w nowoczesne oświetlenie daje bardzo duże oszczędności i znacząco poprawia wyniki sprzedaży. Nasi specjaliści pomagają w odpowiednim doborze oświetlenia w oparciu o czołowe produkty naszych wieloletnich partnerów.

Sprawdź

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Tobie indywidualne rozwiązania skrojone dokładnie na miarę Twoich potrzeb estetycznych i funkcjonalnych. Dzięki bliskiej współpracy z producentami możemy personalizować meble i urządzenia wedle Twoich potrzeb.

Dodatkowo możemy zaopiekować się całym procesem powstawania lokalu, nasi projektanci przygotują funkcjonalny projekt i wizualizację 3D lokalu natomiast specjaliści od brandingu zadbają o witrynę zewnętrzną, szyldy, marketing placówki, zatowarowanie sklepu zgodnie z zasadami merchandisingu etc.

W Multeneo wspieramy inwestorów na każdym etapie. Dzięki doświadczeniu zdobytym podczas realizacji ponad 200 sklepów przewidujemy problemy, zanim się narodzą i im zapobiegamy, sprawnie i profesjonalnie nadzorujemy cały proces realizacji projektu lokalu, służymy swoimi kontaktami, wsparciem i wiedzą. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą pozostała częścią oferty.

OFERTA

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA LOKALI HANDLOWYCH

KONCEPTY I PROJEKTY

Nasi doświadczeni i kreatywni projektanci wspierają inwestora od momentu stworzenia rzutu lokalu poprzez koncepcję, projekt i wizualizację, aż po jego realizację. Pracując nad projektem dzielą się cennymi wskazówkami, dbają o funkcjonalność, merchandising oraz estetykę lokalu. Ich aranżacje prezentują design na światowym poziomie, zgodny z najnowszymi trendami branżowymi. Zobacz, jak wygląda nasz proces projektowania lokalu.

Sprawdź

URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami mebli, urządzeń chłodniczych oraz sprzętu dedykowanego dla obiektów handlowych, gastronomicznych oraz biurowych w naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości, wyposażenie zaprojektowane przez naszych specjalistów, spełniające, a nawet wyprzedzające wciąż rosnące wymagania branży. Zobacz naszą ofertę mebli, urządzeń i wyposażenia.

Sprawdź

WSPARCIE I DORADZTWO

W Multeneo opiekujemy się klientem na wielu polach. Dzięki dogłębnej znajomości branży, stałym szkoleniom, jesteśmy zawsze na bieżąco z branżowymi badaniami, raportami, trendami. Naszą wiedzą dzielimy się z klientami wspierając ich w rozwoju biznesu. Dysponujemy także zespołem technicznym, który zrealizował już setki projektów i jest gotowy na podjęcie każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Zobacz, jak wspieramy naszych klientów.

Sprawdź

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. gen. Dwernickiego 7/41, 31-530 Kraków

+48 600 077 277, +48 790 690 022

contact@multeneo.com

FORMULARZ KONTAKTOWY